Фотографія Кареліна Олександра Валентиновича

Офіційне звернення

Шановні Клієнти та Партнери!
Дозвольте висловити Вам свою вдячність за увагу та довіру до ПРАТ «СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ».

ПРАТ «СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» — страхова Компанія, що має 13-річний досвід роботи на ринку України та надає перевагу найкращим та найефективнішим технологіям страхування. Ми здійснюємо корпоративне страхування, як підприємств, так і трудових колективів, а також індивідуальне страхування ризиків громадян, з використанням найкращих стандартів обслуговування, спираючись на наші сильні сторони, конкурентні переваги та можливості, накопичені ресурси та досвід. Наша Компанія активно використовує в роботі сучасні IT-технології, зокрема, технологію організації дистанційних продажів, відстеження виплат за страховими випадками, on-line розрахунку вартості поліса тощо.

Незважаючи на нелегкі часи для українського суспільства, «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» залишається стабільною та динамічною компанією, що не зупиняється в своєму розвитку. Ми розширяємо регіональну присутність, залучаємо у свою команду провідних спеціалістів українського ринку, запроваджуємо нові технології та проекти. В Компанії запроваджуються передові системи мотивації персоналу, що стимулюють ефективну роботу задля добробуту наших Клієнтів. Гарантією надійності та стабільності Компанії є, зокрема, наш статутний фонд, який складає 100 млн. грн., що повною мірою задовольняє вимоги законодавства України.

Одним з головних результатів діяльності Компанії стало впровадження понад 100 програм страхування, що якнайповніше враховують індивідуальні потреби наших Клієнтів в надійному страховому захисті та відповідають тенденціям сьогодення. Ми пропонуємо нашим шановним Клієнтам нові продукти, розроблені з урахуванням передового світового досвіду, які вирізняють найвищі стандарти якості обслуговування.

За роки нашої роботи у нас з'явилися стабільні та щирі відносини з провідними підприємствами та банками України. Ми пишаємося тим, що стали для наших партнерів більше, ніж просто страховою компанією – ми стали для них друзями та порадниками. Ми хочемо віддячити нашим відданим клієнтам, запропонувавши нові партнерські програми та акції, що сприятимуть нашій подальшій співпраці. Не забудемо ми і про наших нових друзів та партнерів – ми зробимо все від нас залежне, щоб співпраця з нами припала їм до душі.

Компанія «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» активно працює на усіх сегментах страхового ринку України. Розвиваючи роботу з великими корпоративними клієнтами, ми водночас активно розширюємо свою присутність на ринку роздрібних клієнтів, а також сегменті підприємств малого та середнього бізнесу. Ми прагнемо того, щоб кожен знайшов в особі нашої Компанії надійного та сумлінного помічника, соратника та партнера.

З щирою вдячністю за довіру та співпрацю,
Голова Правління
О. В. Карелін