Страховим агентам

Наша компанія запрошує до співпраці як новачків, що бажають випробувати себе в новій галузі, так і досвідчених спеціалістів, зі своїми напрацюваннями, бізнес-планами та проектами.

Новачкам в страхуванні

Якщо Ви – новачок в страхуванні, але у вас є бажання реалізувати себе в компанії, що динамічно розвивається, ставить перед собою амбітні цілі та реалізує їх – ласкаво просимо до нас!

Ми пропонуємо Вам можливість пройти безкоштовне навчання на базі нашого Корпоративного Університету; в майбутньому, Ви матимете змогу проходити регулярні курси підвищення кваліфікації. Система наставництва, що діє в СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», дозволить Вам відчувати підтримку досвідченого працівника, який здатен підказати, допомогти та поділитися досвідом успішної роботи. Якщо у Вас є власні проекти – Ви отримаєте можливість їх успішної реалізації, включаючи необхідну організаційну, методологічну допомогу, матеріальні ресурси та моральну підтримку нашого дружного колективу.

Досвідченим продавцям

Якщо Ви – досвідчений страховик, зі сформованим страховим портфелем або розробленим бізнес-планом розвитку свого напрямку – ми будемо раді бачити Вас в нашій команді!

Ми готові надати Вам можливість реалізувати свої амбіції та досягти нових висот в кар’єрі, професійному рівні та матеріальному статку.

Наша компанія має гнучку структуру та здійснює індивідуальний підхід до кожного спеціаліста, що виявив бажання створювати бізнес разом з нами. Рівень Вашого доходу та темпи кар’єрного зростання залежать виключно від Вашого бажання та результативності! Зі свого боку, ми надамо Вам необхідну підтримку, привабливі умови праці, високий рівень заробітної платні та комісійної винагороди, гідний соціальний пакет.

Чекаємо на ваші резюме за адресою office@ugic.com.ua

МИ ЗМОЖЕМО БУТИ КОРИСНИМИ ОДНЕ ОДНОМУ!