Наші місія та цінності

ПРАТ «СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» - компанія нової формації, гнучка до змін та орієнтована на клієнта. Ми працюємо, щоб створювати та примножувати добробут Компанії, працівників та суспільства.

Місія СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»

Ми беремо на себе ваші ризики, забезпечуючи стабільність та упевненість в завтрашньому дні.

 

Працюючи єдиною командою, ми прагнемо бути професіоналами, здатними розвиватися і робити свій внесок у досягнення цілей нашої компанії, забезпечуючи прибуткову діяльність та стабільне становище на страховому ринку. Успіх нашої компанії - це успіх кожного її співробітника.

 

Ми забезпечуємо індивідуальний підхід до кожного Клієнта. Успіх до компанії приходить завдяки її успіху у Клієнтів. Ми здатні вирішувати проблеми Клієнтів краще, ніж вони могли очікувати.

Талановиті, висококваліфіковані співробітники, що постійно вдосконалюються - це конкурентна перевага нашого бізнесу. Люди - наш основний актив. Ми прагнемо, щоб у наших Працівників були можливості для професійного зростання. Ми визнаємо і заохочуємо внесок кожного.

В нашій компанії заохочується ініціатива і готовність до відповідальності. Ми постійно покращуємо існуючі процеси та здійснюємо пошук нових ідей і нових рішень, забезпечуючии високу якість продуктів і послуг. Ми здатні приймати найскладніші виклики і протистояти їм, досягаючи неможливого.

Командна
робота 1
Увага
до Клієнта 2
Справедливість
щодо персоналу 3
Ініціативність
та інновації 4