ОФІЦІЙНА ЗАЯВА ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»

27 липня

У зв'язку з поширенням ЗМІ негативної інформації щодо діяльності страхової компанії «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ», ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» офіційно заявляє:

Діяльність ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» була, є і залишатиметься надалі ринковою, прозорою і такою, що повністю відповідає законодавству України. Компанія працює в ринкових сегментах, і укладає договори страхування виключно на умовах вільної та чесної конкуренції.

Кошти ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» розміщені з урахуванням вимог чинного законодавства в державних банках та банках, що мають найвищий рейтинг фінансової надійності. За підсумками діяльності у 2016 році (згідно даних рейтингів Insurance Top), Компанія посідає друге місце на ринку за рівнем забезпеченості страхових резервів грошовими коштами, як найбільш ліквідною категорією активів.

Всі страхові ризики покриті за договорами облігаторного перестрахування з французькою компанією SCOR, що входить до п’ятірки найбільших перестраховиків світу. Договір перестрахування на покращених умовах переукладено восени 2016 року, що підтверджує довіру європейських перестраховиків до нашої компанії.

Наразі діяльність ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» відбувається у штатному режимі. Всі зобов'язання СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» перед Державою, клієнтами, партнерами і співробітниками виконуються своєчасно і в повному обсязі; компанія не має заборгованості за страховими виплатами, податковими перерахуваннями, оплатою праці, перестрахувальними платежами чи іншими зобов'язаннями.

 

Голова Правління

ПРАТ СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ»                                                                      О.В. Карелін

Повернутись до списку новин