Страхування осіб, що виїжджають за кордон

Що може бути застраховано:

Класичний поліс страхування екстрених витрат передбачає покриття медичних витрат під час перебування за кордоном. Додатково в договір страхування можуть бути включені ризики:

Також договором може бути передбачене покриття ризиків під час роботи за наймом, занять спортом та активного відпочинку (зокрема, занять спортом). Додатково Ви можете застрахувати ризики, пов’язані з вимушеною відмовою від поїздки, включаючи ризик неотримання в’їзної візи. Організація послуг здійснюється при зверненні застрахованого або його представника до сервісної компанії за телефоном головного офісу в Києві, або за телефоном представництва в країні перебування застрахованого, що вказаний у договорі страхування. Диспетчер сервісної компанії, яка організує надання необхідної послуги, володіє українською або російською мовою.

 

Ваш персональний
менеджер
Ковальчук Альона
Ковальчук Альона

Наші переваги:

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дотримується найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

5 000 осіб застраховані
за програмами особистого
страхування

Наші гарантії:

 
Висока фінансова стійкість
За оцінками рейтингового агентства IBI-Rating, що має статус Уповноваженого агентства Міністерства фінансів України, у 2013 році Компанії присвоєно рейтинг фінансової стійкості страховика на рівні uaA ifr «Висока фінансова стійкість». Цей рейтинг регулярно поновлюється.
 
Бездоганна репутація
Компанія не має жодного випадку заборгованості перед Клієнтами за неврегульованими страховими подіями.
 
Регулярні виплати страхових відшкодувань
Щодня Компанія здійснює в середньому 40 страхових виплат. Система врегулювання збитків в Компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для Клієнтів.
 
Оперативність виплат
Виплати здійснюються протягом тижня з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

Відгуки наших клієнтів

BAKER TILLY
Почкун О.В. Генеральний директор

Щиро дякуємо Вам за турботливе ставлення до застрахованих та якісне обслуговування наших працівників, застрахованних за договором добровільного медичного страхування. Завдяки швидкому та якісному наданню медичних послуг, наші працівники почуваються захищеними і впевненими.

Переглянути лист-відгук

Бажаєте замовити послугу чи отримати більше інформації?