Страхування спортсменів вищих категорій

Страхування здійснюється на умовах, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 31.05.1995 р. №378.

Що може бути застраховано:

Страховий випадок:

  • загибель або смерть застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них;
  • втрата застрахованим працездатності внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва, захворювання чи інвалідності, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них.

Застрахованими є спортсмени збірних команд України.

Страхувальники – Мінмолодьспорт, Міноборони, МВС, Служба безпеки України

Розмір страхової суми для кожного застрахованого становить:

а) у разі загибелі або смерті застрахованого під час підготовки до змагань та участі в них його спадкоємцям - у розмірі десятирічного грошового утримання застрахованого за останньою посадою, яку він займав;

б) у разі втрати застрахованим працездатності внаслідок поранення, контузії, травми або каліцтва, що сталися під час підготовки до змагань та участі в них - у розмірі, який визначається з розрахунку середньої заробітної плати пропорційно терміну втрати працездатності, встановленого медичним закладом, за умови, що ушкодження здоров'я застрахованого віднесено до категорії тяжких травм згідно з медичною класифікацією травм, затвердженою МОЗ;

в) у разі установлення застрахованому інвалідності в період чинності договору страхування, до якої призвів нещасний випадок, що стався під час підготовки до змагань або участі в них:

  • I групи - 100 відсотків страхової суми;
  • II групи - 80 відсотків страхової суми;
  • III групи - 60 відсотків страхової суми.

 

Виплата страхових сум, зазначених у пунктах "б" і "в", проводиться з урахуванням раніше виплачених страхових сум за цей страховий випадок.

Страхові платежі сплачуються до 25 числа кожного місяця у розмірі 5 відсотків фонду оплати праці, включаючи встановлені чинним законодавством доплати та надбавки застрахованим за минулий місяць.

Наші переваги:

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дотримується найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

13 000 страхувальників довірили
захист своїх інтересів
нашій компанії за 9 міс. 2015 р.

Наші гарантії:

 
Інноваційність та клієнтоорієнтованість
Замовити та оплатити страхові послуги ви можете в інтернет-магазині компанії, а також за допомогою мобільного додатку "UNISON СТРАХУВАННЯ", який ви можете безкоштовно встановити на свій смартфон чи планшет.
 
Висока питома вага ліквідних активів
За підсумками роботи в 2016 році, обсяг високоліквідних активів компанії у 3,3 рази перевищує обсяг сформованих страхових резервів. Це гарантує оперативні та повні виплати страхових відшкодувань.
 
Регулярні виплати страхових відшкодувань
За 2016 рік Компанією здійснено 27 252 страхові виплати. Система врегулювання збитків в Компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для Клієнтів.
 
Оперативність виплат
Виплати здійснюються протягом тижня з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

Відгуки наших клієнтів

BAKER TILLY
Почкун О.В. Генеральний директор

Щиро дякуємо Вам за турботливе ставлення до застрахованих та якісне обслуговування наших працівників, застрахованних за договором добровільного медичного страхування. Завдяки швидкому та якісному наданню медичних послуг, наші працівники почуваються захищеними і впевненими.

Переглянути лист-відгук

Бажаєте замовити послугу чи отримати більше інформації?