Страхування сільгоспризиків

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» здійснює страхування ризиків, пов’язаних із загибеллю або пошкодженням с/г культур, відповідно до вимог Закону України «Про державну підтримку сільського господарства в Україні» та Закону України «Про особливості страхування сільськогосподарської продукції з державною підтримкою».

  • Комплексне страхування;
  • Індексне страхування.

Що може бути застраховано:

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» гарантує оперативність при узгодженні умов страхування та укладанні договору страхування, а також надання допомоги в оцінці ступеню ризику та у виборі страхових програм.

Ваш персональний
менеджер
Прушанський Фідель
Прушанський Фідель

Наші переваги:

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дотримується найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

2 000 юридичних осіб
є нашими Страхувальниками

Наші гарантії:

 
Інноваційність та клієнтоорієнтованість
Замовити та оплатити страхові послуги ви можете в інтернет-магазині компанії, а також за допомогою мобільного додатку "UNISON СТРАХУВАННЯ", який ви можете безкоштовно встановити на свій смартфон чи планшет.
 
Висока питома вага ліквідних активів
За підсумками роботи в 2016 році, обсяг високоліквідних активів компанії у 3,3 рази перевищує обсяг сформованих страхових резервів. Це гарантує оперативні та повні виплати страхових відшкодувань.
 
Регулярні виплати страхових відшкодувань
За 2016 рік Компанією здійснено 27 252 страхові виплати. Система врегулювання збитків в Компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для Клієнтів.
 
Оперативність виплат
Виплати здійснюються протягом тижня з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

Відгуки наших клієнтів

BAKER TILLY
Почкун О.В. Генеральний директор

Щиро дякуємо Вам за турботливе ставлення до застрахованих та якісне обслуговування наших працівників, застрахованних за договором добровільного медичного страхування. Завдяки швидкому та якісному наданню медичних послуг, наші працівники почуваються захищеними і впевненими.

Переглянути лист-відгук

Бажаєте замовити послугу чи отримати більше інформації?