Страхування наземного транспорту (КАСКО)

Що може бути застраховано:

За класичною програмою страхування КАСКО може бути застрахований будь-який транспортний засіб, що перебуває у користуванні фізичної або юридичної особою на правах власності, оренди, лізингу та інших законних підставах.

На страхування приймаються транспортні засоби (ТЗ) віком до десяти років. При цьому страхування без урахування експлуатаційного зносу можливе лише для ТЗ віком до семи років.

Також ми пропонуємо програми страхування наземного транспорту з певним обмеженням набору страхових ризиків та особливими умовами сплати страхового платежу:

  • КАСКО без угону;
  • КАСКО 50/50;
  • КАСКО за першим випадком;
  • КАСКО-економ.

При страхуванні автопарків умови страхування визначаються індивідуально, враховуючи Ваші потреби, та надаються істотні знижки.

Ми готові розглянути можливість страхування особистих транспортних засобів, що належать працівникам підприємства, з використанням умов та тарифів, що використовуються при страхуванні автопарків.

Ваш персональний
менеджер
Бонковська Ірина
Бонковська Ірина

Наші переваги:

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дотримується найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

27 252страхові виплати здійснила СК "ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ" в 2016 році

Наші гарантії:

 
Інноваційність та клієнтоорієнтованість
Замовити та оплатити страхові послуги ви можете в інтернет-магазині компанії, а також за допомогою мобільного додатку "UNISON СТРАХУВАННЯ", який ви можете безкоштовно встановити на свій смартфон чи планшет.
 
Висока питома вага ліквідних активів
За підсумками роботи в 2016 році, обсяг високоліквідних активів компанії у 3,3 рази перевищує обсяг сформованих страхових резервів. Це гарантує оперативні та повні виплати страхових відшкодувань.
 
Регулярні виплати страхових відшкодувань
За 2016 рік Компанією здійснено 27 252 страхові виплати. Система врегулювання збитків в Компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для Клієнтів.
 
Оперативність виплат
Виплати здійснюються протягом тижня з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

Відгуки наших клієнтів

BAKER TILLY
Почкун О.В. Генеральний директор

Щиро дякуємо Вам за турботливе ставлення до застрахованих та якісне обслуговування наших працівників, застрахованних за договором добровільного медичного страхування. Завдяки швидкому та якісному наданню медичних послуг, наші працівники почуваються захищеними і впевненими.

Переглянути лист-відгук

Бажаєте замовити послугу чи отримати більше інформації?