Добровільне страхування відповідальності

Що може бути застраховано

Може бути застрахована вiдповiдальнiсть:

Страховим випадком є факт виникнення відповідальності та зобов'язання Страхувальника відшкодувати відповідно до чинного законодавства України шкоду, заподіяну внаслідок дій або бездіяльності Страхувальника:

  • життю, здоров'ю фізичних осіб (смерть, тілесні ушкодження або інший розлад здоров'я, що призвело до зниження або втрати працездатності);
  • майну фізичних або юридичних осіб;

Наявність договору страхування цивільно-правової відповідальності дозволяє Страхувальнику в повному обсязі виконувати зобов'язання щодо відшкодування шкоди, заподіяної життю, здоров'ю та майну третіх осіб, передбачені Цивільним Кодексом України.

Договір страхування може передбачати відшкодування збитків, що заподіяні внаслідок професійної діяльності Страхувальника, а також внаслідок розпоряджання або користування власним або орендованим майном.

Ваш персональний
менеджер
Бонковська Ірина
Бонковська Ірина

Наші переваги:

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дотримується найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

2 000 юридичних осіб
є нашими Страхувальниками

Наші гарантії:

 
Інноваційність та клієнтоорієнтованість
Замовити та оплатити страхові послуги ви можете в інтернет-магазині компанії, а також за допомогою мобільного додатку "UNISON СТРАХУВАННЯ", який ви можете безкоштовно встановити на свій смартфон чи планшет.
 
Висока питома вага ліквідних активів
За підсумками роботи в 2016 році, обсяг високоліквідних активів компанії у 3,3 рази перевищує обсяг сформованих страхових резервів. Це гарантує оперативні та повні виплати страхових відшкодувань.
 
Регулярні виплати страхових відшкодувань
За 2016 рік Компанією здійснено 27 252 страхові виплати. Система врегулювання збитків в Компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для Клієнтів.
 
Оперативність виплат
Виплати здійснюються протягом тижня з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

Відгуки наших клієнтів

BAKER TILLY
Почкун О.В. Генеральний директор

Щиро дякуємо Вам за турботливе ставлення до застрахованих та якісне обслуговування наших працівників, застрахованних за договором добровільного медичного страхування. Завдяки швидкому та якісному наданню медичних послуг, наші працівники почуваються захищеними і впевненими.

Переглянути лист-відгук

Бажаєте замовити послугу чи отримати більше інформації?