Страхування осіб, що виїжджають за кордон

Що може бути застраховано:

Медичні та iншi екстренi витрати під час перебування за кордоном:

Також договором може бути передбачене покриття ризиків під час роботи за наймом, занять спортом та активного відпочинку, ризики ділових відряджень (необхідність заміни учасника поїздки) і т.ін.

Для осіб, що часто подорожують за кордон, ми пропонуємо програми страхування багаторазових подорожей – з покращеним сервісом та за лояльною ціною.

Організація послуг здійснюється при зверненні застрахованого або його представника до сервісної компанії за телефоном головного офісу в Києві або представництва в країні перебування застрахованого, що вказаний у договорі страхування.

Диспетчер сервісної компанії, яка організує надання необхідної послуги, володіє українською або російською мовою.

Ваш персональний
менеджер
Ковальчук Альона
Ковальчук Альона

Наші переваги:

СК «ЮНІСОН СТРАХУВАННЯ» дотримується найвищих стандартів обслуговування клієнтів.

15 000 осіб застраховані
за програмами особистого
страхування

Наші гарантії:

 
Інноваційність та клієнтоорієнтованість
Замовити та оплатити страхові послуги ви можете в інтернет-магазині компанії, а також за допомогою мобільного додатку "UNISON СТРАХУВАННЯ", який ви можете безкоштовно встановити на свій смартфон чи планшет.
 
Висока питома вага ліквідних активів
За підсумками роботи в 2016 році, обсяг високоліквідних активів компанії у 3,3 рази перевищує обсяг сформованих страхових резервів. Це гарантує оперативні та повні виплати страхових відшкодувань.
 
Регулярні виплати страхових відшкодувань
За 2016 рік Компанією здійснено 27 252 страхові виплати. Система врегулювання збитків в Компанії добре налагоджена та орієнтована на максимальну зручність для Клієнтів.
 
Оперативність виплат
Виплати здійснюються протягом тижня з моменту підписання страхового акту та узгодження розміру збитку.

Відгуки наших клієнтів

BAKER TILLY
Почкун О.В. Генеральний директор

Щиро дякуємо Вам за турботливе ставлення до застрахованих та якісне обслуговування наших працівників, застрахованних за договором добровільного медичного страхування. Завдяки швидкому та якісному наданню медичних послуг, наші працівники почуваються захищеними і впевненими.

Переглянути лист-відгук

Бажаєте замовити послугу чи отримати більше інформації?