Вхід в бізнес-зону

Оплата поліса

Тут Ви можете сплатити повний платiж або частину платежу за укладеним договором страхування за допомогою пластикової банківської картки — просто заповніть форму нижче.

Номер договору/замовлення
Ім'я
Прізвище
Електронна пошта
Номер телефону
Сума платежу
грн.
Оплатити

Натиснувши кнопку «Оплатити» я підтверджую, що мною дана згода на обробку моїх персональних даних для супроводження договору страхування

Політика конфіденційності проведення платежів за допомогою банківської карти:

Всі операції з пластикових карт здійснюються за допомогою електронного платіжного шлюзу «LicPay» (www.liqpay.com). 

Оплата банківською картою здійснюється за рахунок переадресації на сайт системи LicPay, яка представляє собою процесинговий центр і гарантує безпеку платежів завдяки SSL протоколу передачі конфіденційної інформації.
При здійсненні платежу, Ви будете переадресовані на сайт LicPay, де вводите дані Вашої пластикової карти. Потім ця інформація по захищеному каналу зв'язку SSL передається на авторизаційний сервер LicPay.
Дані Вашої картки передаються тільки в зашифрованому вигляді.
Для передачі інформації «LicPay» використовує спеціальні технології безпеки карткових «онлайн-платежів» «Verifed by Visa» і «MasterCard Secure Code».
Всі операції по Вашій карті здійснюються при повному дотриманні вимог «VISA International», «MasterCard» та інших платіжних систем в світі.
Таким чином, СК «ЮНІСОН-СТРАХУВАННЯ» не може отримати дані банківської карти та іншу інформацію, включаючи інформацію про Вашіпокупки, зроблених в інших магазинах.

Процедура оплати банківською картою :

Після сторінки підтвердження бронювання система пропонує Вам вибрати спосіб оплати. Якщо Ви обираєте пункт "Оплатити" і підтверджуєте Ваш намір зробити платіж, Ви потрапляєте на сторінку сервера системи електронних платежів LicPay, де потрібно ввести дані пластикової карти, після чого буде проведена її авторизація. У разі підтвердження авторизації з карти буде списана сума, що відповідає величині зазначеного Вами платежу. У разі відмови в авторизації карти ми рекомендуємо скористатися іншими доступними способами оплати.

Політика повернення коштів:

Увага! Система не повертає платіж автоматично. При необхідності повернення частини або повної суми здійсненого платежу Ви можете протягом 2 місяців звернутися в СК "ЮНІСОН-СТРАХУВАННЯ":